Thirty Seconds To Mars vyhráli dvě ceny MTV EMA 2011

8. listopadu 2011 v 16:39 | Couturiere. |  Other
Včera se na officiálních stránkách objevil tento článek. :D > akorát jsem zapomněla ho sem šoupnout. :D
_________________________________________

Skupina si domů odvezla cenu za BEST ALTERNATIVE a za BEST WORLD STAGE

MARS končí svojí dvouletou tour v NY s týdnem speciální 'šou' o jejich Guinessově knize rekordů.

Thirty Seconds To Mars zvedli v noci jejich pátou a šestou EMA cenu. Nejen, že byli nominování ve třech kategoriích, ale vlastně byli nejúspěšnější kapelou v 'šou'. Přinesli domů totiž rovnou dvě ocenění.
Ceny jsou pro MARS velmi užitečné, jejich oddaná rodina pod společným názvem ''ECHELON'' hlasovala jak nejvíc mohla.

Zpěvák Jared Leto na to řekl: ,,Když máte rodinu neúnavně věřících, jako je ECHELON je možné cokoliv. Musíme na ně být pyšní a poděkovat jim za připomenutí, že s vírou a činnostmi sny ožívají.''

Jak je známo už z dřívějška, ukončení světového turné 30STM bude vypadat tak, že v prosinci zahrajou sérii speciálních 'šou' v New Yorku, kde oslaví jejich 300. vystoupení. Tím jsou zapsání do Guinessovi knihy rekordů za nejvíc 'šou' během jednoho alba.

''This is war' bylo vydáno v prosinci 2009 a prodalo se jí více než 1,5 milionů alb a milionu singlů po celém světě. Album je platinové ve třech zemích, včetně Velké Británie, Německa a Polska a dostalo zlatý status (absolutně nevím, pomohl Google) v 7 zemích... a to v Irsku, Rakousku, Belgii, Portugalsku, v Austrálii, na Novém Zélandu a v jižní Africe.
30STM byli na cestě non-stop od vydání alba. V průběhu dvou let cestovali po téměř celém světě, přesněji v 60 zemích a na 6 kontinentech.

Skupiny 300. vystoupení je pro ECHELON (přesnějí tam bylo loajální legie fanoušku. :D :D :D) a pro ně samotné určitě památné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš, na to, že MARS vyhráli 2 ze tří nominací?

Super!
No a?
Je mi to jedno
Fůůůj! měli vyhrát i tu třetí. :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.