Echelon tour review

10. prosince 2011 v 13:00 | Couturiere. |  Echelon tour review


July 26, 2011: Hong Kong, China
By Claire Ann Parfan




Kolikrát jste viděli MARSáky živě: Ještě jednou, doufám, že je zase někdy uvidím!


Oblíbené písničky slyšet živě THIS IS WAR… cyklus je určitě "Closer To The Edge" Dav zpíval, energie čerpala v našich žilách, bylo to prostě úžasné.Vlastně jsem jenom plakala, ta chvíle byla tak dokonalá. Nemohla jsem uvěřit, že se opravdu děje.Je to prostě úžasné cítit dav jako jednoho zpívajícího člověka.


MIluju ALIBI. Tato píseň má pro mě speciální význam a konečně ji slyšet na živo a přímo přede mnou byl pro mě vrchol koncertu. Když Jared zpíval text "I fell apart but got back up again" Nemohla jsem si pomoci a začala jsem zpívat a zároveň plakat s nimi. Tato píseň je pro mě jednou z nejemotivnějších písní, a slyšet ji naživo je určitě nezapomenutelné.

Můj oblíbený aspekt jejich živých vystoupení je samozřejmě Jared když zpívá akusticky. Můžete se cítit své pocity plynoucí z jeho zpěvu rozléhající se po celé aréně, to je moje oblíbená část. Cítila jsem, jako by všechno ostatní zamrzlo, jediné co bylo, byl Jared a jeho zpěv, nic jiného. Bylo to všechno tak čisté.


Miluju jak se kapela jen tak připojí k davu během koncertu a když s námi Jared zpívá. Tomo nás baví a Shannon dává do hraní tolik energie. Je to tak zábavné když Jared najednou promluví k davu v našem jazyce. Při koncertu jsem plakala, smála se, zapomenula na všechny své problémy a prostě se celkově cítila lépe. Bylo to pro mě opravdu posílení a jsem vděčná, že jsem se dostala do takovéhle situace.


__________________________
x - edit pictu by: Couturiere.
x - překlad by: Couturiere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.