Echelon tour review (3)

7. ledna 2012 v 0:39 | Couturiere. |  Echelon tour review
Prosinec 07/2011 - VyRT
By: Sharanya Venkataraman, Indie

Thirty Seconds To Mars jsem poprvé naživo viděla, během jejich koncertu v New Yorku na VyRt.

Tohle velké finále bylo opravdu kouzelné a revoluční. Bylo to jejich poslední velké koncertní turné a fakt, že jsem na jednom z koncertů byla, je skvělý!

Nejvíce speciální píseň z alba This Is War je pro mě rozhodně Hurricane. - To bylo! Koneckonců, je to píseň, který mě dovedla k Echelonu. Na druhou stranu Closer To The Edge je skutečně inspirující píseň snad pro každého kdo sní. Když nám Jared Pokynul během snow k tanci, bylo to stejně, jakoby nám jeho strýc pokynul k svatbě. Skočila bych na postel a tančila. Zpívala jsem spolu s davem. když jsem si pouštěla videoklip a prohledávala text.. nebylo to nic se skutečným setkáním s mužem, kterého zbožňuji a vidět ho žít naplno. Finální ztvárnění Kings and Queens mě natolik oslovilo, že celé dva dny jsem tuto skladbu nemohla poslouchat bez sebemenšího duševního zhroucení.

Backstage přístup nám přinesl lecjaké intimnosti o kapele. Jared slíbil, že to bude naše nejlepší noc v životě a z toho co jsem tam zažila.. Jared vždy plní své sliby. Obyčejný všední den se náhle otočil v nejpozoruhodnější den mého života.

Jared přesvědčil celý Echelon, ať nikdy nevzdáváme své sny. I sen stát se zpěvačkou, obsahuje spoustu dalších snů. Ovlivňování lidí a měnění životů.. A tak Jared, Tomo a Shannon změnili můj. Věřím, že všechny sny se splní. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Posloucháš 30 Seconds To Mars?

Ano
Jenom příležitostně
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.