Echelon tour review (6)

6. února 2012 v 17:19 | Couturiere. |  Echelon tour review
Francie, Listopad 2011
By: Jéromine Clodic


Já a moji přátelé jsme 30STM viděli tento rok naživo 5x. Čtyřikrát z toho ve Francii. Asi dva týdny jsme jezdili po celé zemi. Začali jsme v Nantes 13. listopadu a zkončili v Montpellier 22.listopadu. Rozhodně to byl nejúžasnější zážitek mého života, který jsem prožila s lidmi, s kterýmy jsem se seznámila právě kvůli vám a kouzlům moderních technologií.

Closer To The Edge tour bude vždy na vrcholu pyramidy živých vystoupení, které jsem kdy viděla. Energie a pouto mezi fanoušky a kapelou je vždy neuvěřitelné. CTTE je píseň, která měla obrovský vliv na můj život, takže to pro mě bylo velmi emocionální slyšet jí naživo.

Mám ráda spíše prostor vlevo od podia. Když jsme v davu máme od kluků z kapely skutečnou úlohu a to je to, co dělá 30STM tak vyjímečné.

Nejlepšší věc na jejich koncertech je, ten pocit, že někam patříte, ta energie, vázání.. a prostě všechno. Nikdy jsem se necítila tak volná. Každý člověk si z koncertu odnese ten pocit, že je to ta nejlepší věc jakou kdy zažil.

Jeden z koncertů, které si bdu snat navždy pamatovat je právě ten v Nantes 13.listopadu 2011. Nejsíš pávě proto, že je to mé rodné město a bylo velmi zajímavé tady kapelu vidět.

Tolik zábavných a bláznivých momentů tam bylo, že je vám sem ani nemohu vypsat. Výroba banneru. (náhled pod článkem) I to jak Jared dostal mě i mé přátelé na jeviště při King and Queens.


Jared si nás vlastně vybral už na začátku, ale nějak to ignoroval. Až po tom, co si vybral několik dalších lidí se vrátil k nám. Možná to bylo těmi našemi zklamanými obličeji, které napodoboval.

Obrovský děkovací transparent jsme drželi celou dobu. Jared zastavil píseň za mostem (?) jako to obvykle dělá a řekl, že potřebuje ještě dalších pár lidí. Prošel tedy kolem jeviště a ukázal na každého z nás. Řekl: ,,ano, přesně tyto čtyři řady.'' Bylo to dočista šílené odzpívat snimi celou píseň na podiu.

Jared tam na jevišti byl neskutečný. Myslím, že se mi ani nemohlo zdát o lepším způsobu jak být víc zapojena do písně King and Queens. Zlstane to jedna z mích nejlepších a nejzábavnějších vzpomínek vůbec.


For as long as we live
we will never forget you
Nantes - Toulouse - Lyon - Montpellier
THANK YOU
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Viděl/a jsi už 30STM živě?

Ano
Ne

Komentáře

1 Kapi | Web | 6. února 2012 v 17:30 | Reagovat

Shanni ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.